Linnalooduse fotokonkursi „Metsik linn“ auhinnakotist võib leida väärt kingitusi! Auhinnad on välja pannud Photopoint, reklaamibüroo Salibar, Tallinna loomaaed, Fotografiska, Tänapäev, fotoajakiri POSITIIV, Petrone Print, Viru Folk, teater Vanemuine ning Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed.

PhotoPoint paneb üldarvestuse peavõitjale välja vabalt valitud foto- ja/või videotehnika tasuta laenutamise võimaluse kuni 1 nädalaks (nimekiri). Esikolmikusse tulnud laste ja noorte võidutööd pärjatakse kinkekaartidega, millega saab Eesti suurimast fotograafia-alasest õpikeskkonnast www.fotokursus.ee vabalt valida ühe tasuta fotokursuse (v.a sooduskomplektid ja kinkekaardid).

Reklaamibüroo Salibar trükib esikoha võidutööd nii üld- kui ka laste ja noorte arvestuses välja suures formaadis, mille saab seinale riputada.

ERIAUHIND! Tallinna loomaaed paneb välja eriauhinna ja ootab laste ja noorte ning üldarvestuse kategoorias loomaaia lemmiku foto autorit oma pere või sõpradega loomaaeda aega veetma. Kingikotist leiab 5 piletit ja loomaaia meene.

Fotografiska on avatud mõtteviisiga kohtumispaik, kus saavad kokku maailmatasemel fotokunst, aus ja maitsev toit ning muusika. Fotografiska on Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus Tallinnas, kuhu oodatakse külla linnalooduse fotokonkursi „Metsik linn“ mõlema kategooria esikolmiku võitjaid.

Kirjastus Tänapäev kingib nii laste ja noorte kui ka üldarvestuse esikolmikule väärt kirjandust looduse teemal.

Fotoajakiri POSITIIV pärjab kõik esikolmikusse tulnud tööde autorid ajakirja aasta tellimusega. Positiiv ilmub 4 korda aastas: märtsis, juunis, septembris ja detsembris. Ajakirjale on sisu andnud tunnustatud fotograafid, kunstnikud ja lugude autorid.

Kirjastus Petrone Print annab igale võitjale raamatu, mida lugedes seikled looduses.

Suvine heatujuline muusikafestival Viru Folk ootab jalga keerutama ja sel aastal nautima ida-slaavi rahvaste kultuuri, sealhulgas muusikat, filmikunsti ja maitsvat sööki. Viru Folk toimub augusti teisel nädalavahetusel 6.–8. augustil Käsmus.

Teater Vanemuine annab võimaluse kahele külastada noortelavastust „Mitte midagi“, mis on kavas uuel hooajal, ning lavastusi „Tants läbi aegade“ ja „Appi, ooper!“.

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed annab esikoha võitjatele õiguse aasta aja jooksul piiramatult külastada TÜ loodusmuuseumit ja botaanikaaia kasvuhooneid.